ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçtemelak Tarım, ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri muhtevain ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Onat alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat hayata geçirmeye temelladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve ziraat bölümünün giderek çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile bile vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ziraat bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçtemelak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile etkin ve sinerjilü adam deposuna ehil olan Üçtemelak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam şayan sağlayan Üçtemelak Tarım; derin Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Daima gelişim ve sıfır günah üretim sistemi, Üçtemelak Tarım ürünlerinin hem emlak zarfında hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçtemelak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin elverişli ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir tomar meyve ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bereketli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bereketli özlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Tarım olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da yıldızlı bir trap kazısına bozmak muhtevain yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. üst yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı üzere alanlara bozmak muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir rabıtlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğkonutirilebilir ve birhayli cetşmanla da enliletilebilir. Asıl üstelikşenler ekseriyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Tarım’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması konulemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği ahit efsaneviın benzinü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları hiçbir seferde alabilir ve daha yararlı beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha yararlı beslenmesine böylece daha bir tomar randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Ağızotu Karma Makinaları da Üçtemelak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Tarım olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gösterişli ve bereketli bir tarımsal üretim muhtevain muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı muhtevain önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yararlı durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üçtemelak Tarım olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın yardımsıyla bile
Üçtemelak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir