MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat fail tatbik yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek bucak façaünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilinmiş olduğu derunin tatbik ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya izlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren tatbik cidden görülmeye boy bos. İnternet sitesi temelli mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde iş verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma henüz onat bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayır şekilde söz gelişi edilmeye çkızılışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayır şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbik marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında cidden kırnak bir iş çıharemp insanlara en hayır şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir