Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulmuştur. Koca kalitede yetişek vermeyi yalnızçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek vermektedir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem de toplumsal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. Okul vermiş evetğu yetişek yardımıyla bilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde yetişkin rol oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , midi ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en esen eğitimi tesviye etmek için en son teknolojik yetişek araçlarını kullanır. Örneğin, okulda interaktif tahtalar, tabletler ve dijital yetişek yazılı sınavmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini henüz yakıcı ve gır gır hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Okul, aynı zamanda öğrencilere kreatif mülahaza ve sorun çözme yeteneğini vüruttirmeyi yalnızçlar. Bunun için okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar aracılığıyla sorun çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini deyiş etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanır. Ve onların kreatif mülahaza becerilerini vüruttirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin toplumsal ve kültürel becerilerini de vüruttirmelerine yardımcı evet. Okul, öğrencilere sanatla alakalı, sportif ve toplumsal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere zalimlmalarına imkân tanır. Bu etkinlikler, öğrencilerin toplumsal becerilerini vüruttirmelerine yardımcı evet. Ve onların okulda, toplumda henüz artı bir yardım bırakmasına yardımcı evet.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej başkaca öğrencilerine il dışı seyahetleri ve gönül eğitimi kabil lahika yetişek fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan karşı malumat sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı evet. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış evetğu gönül eğitiminin etkisiyle ahir yıllarda University of California’da almış evetğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı gönül eğitimi, öğrencilerin cihan karşı henüz çokça malumat sahibi olmalarına ve farklı gönül ve kültürlerle henüz kolay bildirişim kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulan ve bugüne denli kalitesini hafız bir okuldur. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek verir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem de toplumsal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. En son teknolojik yetişek araçlarını kullanarak, sorun çözme ve kreatif mülahaza becerilerini vüruttirmeyi yalnızçlar.
Antrparantez, öğrencilerin toplumsal ve kültürel becerilerini de vüruttirmelerine yardımcı evet. Diyar dışı ekskursionlar ve gönül eğitimi kabil lahika yetişek fırsatları da sunar. Birşu denli ünlü, meslekinsanı, başarılı Bilgi İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir