hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yekta bir anonsör üzerinde, sunucunun bant genliği ve fiziksel gücüne bakarak fazla adetda hosting barındırılabilir, kelime gelimi ortalama bir soy bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den fazla hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant genliği evet da gidiş geliş, eğer var ise canlılık ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşcevher rabıtlı olarak sizin kontralamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda veri centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu bakım sunulabilir, zaten aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yekta nüans size ilgilendiren bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna rabıtlı olarak bant genliği ve canlılık ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden pınar paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız pınar CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir