Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, hileüminyum kabil metallerden yapım edilen profillerdir. Yararlanma açısından enikonu ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C bulunmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın çalışmalevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete yazılmak enikonu önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en uz şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Tuzaküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri tehlikeli anlamda tatmin edici olsa da temelı yöntem detayları isteyerek hareket etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğçalışmakenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne sözınlık tercih ediliyorsa ona reva bir intihap yapmak sahih olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart uzunluk 3000 mm’dir. Fakat projeye rabıtalı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza bakılırsa bir intihap yaparak kaliteye mazhar olmak ister misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden fayda getirmek adına tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri bâtınin elden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir