Evinizin Her Odası İçin Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en kıvrak halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirimımızdaki yeri ve önemi katiyen mübrem. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanoğlu için evin süresince halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile de katkı yapılıyor. Yalnız halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil zirda görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda dirim bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir üslup yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya Titr. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları için geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız neredeyse bütün halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Müsait tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir