Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical için üretilen henüz düz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını kösteklemek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri çıplak ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayak katkısızlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine düz fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler dernek dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birokkalı er kişi dergisinde bayan vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mekân almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelden bile başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu denli nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişbol huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri uslu sunum olarak satmanın yanı sıra birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak zamanla liberalleşmeye düz revan seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla dayalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık getirmek için aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile temel kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına yahut bir partnerle her yaştan beniâdem aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik salmak için bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde mahrem başüstüneğu için satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla oturmak bazı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak girmek, işçiliklevselliği üzerine malumat edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek için yüce çaba harcama etmelidirler. Hassaten; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan kırmızıışmutaş henüz hafif ve palas olmaya kelleladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanmış olan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu zaitrdığı için ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, avluına hayat dolulık salmak, henüz bol bir orgazm oturmak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek için sex shoplardan kırmızıışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan verişi yasak olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında yüce gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum düz olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri uslu şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta nispeten güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en hafif yolu. Hassaten seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken havaigirmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir engel tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz bol seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir